Můj týden 

Ráno se probudíme, vstaneme z postele a začínáme den našimi rituály, které máme již zafixované. Vyčistíme si zuby, uvaříme si kafe, oblékneme se, namalujeme se (ženy, nebo i muži???), zacvičíme si a odejdeme do práce.  No jo, ale my už to umíme, známe, naučili jsme se to. Ale co děti???

K tomu nám postačí týdenní, nebo denní kalendář - MŮJ TÝDEN. Děti tento svět poznávají a tímto jim pomůžeme se zorientovat a ukotvit se v těch neskutečně mnoha věcech, které je, i nás obklopují. 

Budou se aktivně podílet na společném plánování, budou součástí celého procesu, a to si myslím, že je nesmírně důležité. Děti se cítí bezpečně, když ví, co je čeká.

A když začnete s plánováním od samého začátku, uvidíte, že se v něm děti velmi rychle zorientují a začnou si jej plánovat samy. To je dalším cílem, postupně se naučí být samostatní a zodpovědní za své úkoly.

Připravila jsem pro Vás kalendář - MŮJ TÝDEN, který si můžete stáhnout ve 2 variantách:

Můj týden - škola

Můj týden - školka 

Pokud byste chtěli mít kalendář větší, stačí si první stránku stáhnout ve formátu A3, ale funguje výborně i ve formátu A4. 

Postup při výrobě kalendáře

 • - vytisknout
  - vystřihnout
  - zalaminovat
  - vystřihnout
  - připevnit na magnetickou tabuli či lednici pomocí izolepy (lepící hmoty - "žvýkačky")
  - jednotlivé kartičky můžete podlepit magnetickou páskou, nebo použít "žvýkačku" k připevnění na kalendář

Stáhněte si kalendář "MŮJ TÝDEN" zdarma:

Stáhněte si kalendář "MŮJ TÝDEN - ŠKOLA" zdarma

Sada obsahuje:

 • - úvodní stranu - Můj týden (můžete vytisknout na papír velikosti A4, nebo A3)
 • - sada škola: 12 x číslice; 12x měsíc, 4x rok; 4x nálada, 7x počasí; 4x roční období; 76x kartičky sada škola; 28x kartičky moje úkoly

 Stáhněte si kalendář "MŮJ TÝDEN - ŠKOLKA" zdarma

Sada obsahuje:

 • - úvodní stranu - Můj týden (můžete vytisknout na papír velikosti A4, nebo A3)
 • - sada školka: 12 x číslice; 12x měsíc, 4x rok; 4x nálada, 7x počasí; 4x roční období; 76x kartičky sada školka; 28x kartičky moje úkoly

Škola / Školka ...

...A4/A3 ???

Rádi byste si kalendář dali na místo, kde byste pohodlně mohli s dětmi plánovat? Takovým místem je lednice, nebo magnetická tabule, kterou dáte dětem na přístupné místo.

Magnetickou variantu kalendáře můžete zvolit ve dvou variantách (škola/školka) a ve dvou velikostech (A4/A3). Vše je ručně vyrobené a magnety nezničitelné (pokud je neztratíte :-)).  

Magnetická varianta A4

Kalenář pro děti získáte v magnetické variantě ve velikosti A4. Všechno bude připraveno k okamžitému použití. Máte doma dítě ve škole, nebo školce? I na to jsem myslela, vybrat si můžete i tuto variantu. 

Magnetická varianta A3

Kalenář pro děti získáte v magnetické variantě ve velikosti A3. Všechno bude připraveno k okamžitému použití.