PAŘÍZKOVA ROČNÍ OBDOBÍ

Hledáte aktivitu, u které se nebudete nudit?

Přejete si, aby se Vaše dítě učilo zábavnou a hravou formou?

 

Miluju smysluplné aktivity, které dítě rozvíjí komplexně a provází ho na jeho cestě vzděláváním.

 

Hledáte a nemůžete najít to pravé?

 • Aktivita "Pařízkova roční období" je komplexní.
 • Aktivita rozvíjí percepce, které je potřeba mít dobře osvojené před nástupem do školy.
 • Aktivita podporuje dítě v jeho přirozeném rozvoji a touze po poznání.

Jmenuji se Miroslava Krupková a více jak 10 let pracuji ve školství. Dříve jako učitelka na 1. stupni. Nyní se věnuji komplexnímu rozvoji dětí v předškolním věku, jejich přípravě na školu, a zároveň jsem výchovnou poradkyní, která pomáhá žákům zvládnout jejich obtíže v učení. 

Učím rodiče jak hravě a komplexně připavit dítě k nástupu do školy prostřednictvím vhodně zvolených aktivit. Tak, aby tato cesta byla plná radosti, respektu a porozumění. 

Abych Vám mohla nabídnout nové informace, účastním se školení, které jsou zaměřeny na předškolní a mladší školní věk dětí. 

Reference

Aktivitu Roční období můžu doporučit. Naše malá je z toho nadšená, může do něčeho sahat rukou, něco hledat, což jednu dobu byla u nás aktivita skoro každý den. Přišlo období jara a tak jsme sáhla po kartičkách s ročním obdobím, s malou si vysvětlujeme co se na jaře děje, povídkami si o tom a doplňujeme kolečka. Takže za mě tato aktivita má v naši rodině velký úspěch. Jak to že se u toho s malou nasmějeme ale taky rozvíjím nenásilnou formou její motoriku, slovní zásobu, barvičky, ale také poznávání co se s přírodou děje v jakém období. Určitě všem moc doporučuji
Ludmila FilováMateřská dovolená

Vytvořila jsem aktivitu:

"Pařízkova roční období"

Komplexní hra, která Vám ulehčí život a cestu rozvoje vašeho dítěte. Děti zaujme svou barevností a možnostmi, které hra obsahuje. Hra je zasazená do koloběhu přírody a poskytuje mnoho námětů pro hru a rozvoj fantazie. 

Hra obsahuje figurky, které jsou různé pro jednotlivá roční období, suroviny, ve kterých si děti procvičí hmatový cit, nechybí ani zvuky zvířat. Stačí namíři fotoaparát na qr kód. 

Hra rozvíjí:

 • Zrakovou percepci
  Hledání a umisťování žetonů a hrací kartu.
 • Sluchovou percepci
  Zvuky zvířat jsou ukryté v qr kódu.
 • Jemnou motoriku
  Hledání figurek v surovinách (čočka, hrách, cizrna, fazole) a manipulace s žetony.
 • Hmatový cit
  Manipulace se surovinami a poznávání figurek podle hmatu.
 • Slovní zásobu
  Pojmenovávání obrázků, vymýšlení příběhů, obrázky spojujeme s písničkou.

Aktivitu "Pařízkova roční období" jsem původně vytvořila pro své děti. Hledala jsem nějakou hru, která mi poskytne možnost rozvíjet najednou více percepcí. Vycházela jsem z potřeb a zájmů dětí, tak, aby jim byla ponechána možnost volby a podněcovala jejich fantazii.  Když jsem viděla, že si to své v této aktivitě našla má 2,5 letá dcera i 4,5 lety syn věděla jsem, že je to ono a chci ji sdílet s ostatními rodiči a jejich dětmi. Díky této aktivitě ušetříte čas při hledání a kombinování her, aby byl rozvoj komplexní

Hra je zpracovaná metodicky tak, aby rozvíjela to, co dítě potřebuje. Není limitovaná časem, nemusí se dohrát do konce. Příště můžete pokračovat tam, kde jste skončili, nebo začnete znovu. V této hře není nikdo první ani druhý, každý se posunuje svým tempem vpřed.

Aktivita respektuje individuální potřeby dětí, někdo je rychlejší, nekdo pomalejší, ale každý dojdeme k cíli. 

Ať jsme malí nebo velcí, v této aktivitě si najde každý to své, to co potřebuje, na co se cítí...

 

Své zkušenosti jsem dala do aktivity "Pařízkova roční období"

"Cena aktivity je 450 Kč. Je to hodně, nebo málo? Aktivita je vytvořená z kvalitních materiálů pro děti a vše je handmade. Každá sada aktivity je originál, žádná není stejná, jako ta předchozí. Oceníte jednuchost přípravy a uložení aktivity v bavlněných pytlících. Rozvoj dítěte v předškolním věku (které začíná od 3 let) je důležitým období pro přípravu dítěte do školy. Věnujte mu čas, vrátí se Vám to. Navíc uvidíte radost v očích vašich dětí, a to za to stojí."

Aktivita "Pařízkova roční období" obsahuje:

 • 4 velké hrací karty (zalaminované)
 • 24 zalaminovaných žetonů
 • 4 malé bavlněné pytlíčky
 • 4 balíčky surovin (červená čočka, hrách, cizrna, rýže)
 • 12 barevných figurek vyrobených z FIMO hmoty
 • 1 velký bavlněný pytlík
 • návod
 • qr kód se zvuky zvířat

Co když zjistíte, že to není ono?

Protože mi záleží na tom, abyste byli spokojení, nabízím Vám 14 dnů garance vrácení peněz. V případě, že do 14 dnů od koupě zjistíte, že to není ono, že jste udělali krok vedle, je možné aktivitu vrátit zpět. 

Společně s e-Bookem získáte Bonusy v celkové hodnotě 400 Kč

 • ONLINE KONZULTACE SE MNOU
  Online konzultace (30 minut) prostřednictvím platformy Google Meet. Podíváme se společně na to, kde se Vaše dítě aktuálně nachází s efektivními tipy, jak dítě dále rozvíjet.

Objednejte si aktivitu "Pařízkova roční období" TEĎ a nastupne na ověřenou cestu, která Vám ukáže, jak snadné to je.